NEPŘEHLÉDNĚTE

Wawrinka se chystá do Prahy! Bude hrát na dvou challengerech - Tenisem.cz

Trojnásobný grandslamový šampion Stan Wawrinka bude hvězdou dvou pražských challengerů, které se uskuteční ve druhé polovině srpna. Bývalý třetí hráč světa nebude startovat na US Open a do české metropole se vrátí po třinácti letech. První z challengerů ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Kr. Plíšková se po pauze vrátila vítězně - Tenisem.cz

WTA PALERMO - 5 měsíců nehrála soutěžní zápas a když se ho dočkala, nastoupila k němu až po půlnoci. Kristýna Plíšková však po dlouhé koronavirové pauze předvedla velmi dobrý výkon a získala skalp světové dvacítky Marie Sakkariové. Na antuce v Palermu po 2. ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Novak chtěl původně s tenisem v roce 2010 skončit.

Novak Djokovič už v roce 2010 patřil do užší špičky, ve 23 letech měl na kontě grandslamový titul a byl světovou trojkou. Jenže po porážce na French Open 2010 s Jürgenem Melzerem chtěl rodák z Bělehradu s tenisem skončit. Naštěstí pro své fanoušky to ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Síla kreativní vizualizace. Úspěch na US Open líčila Andreescuová

Do sezony 2019 vstupovala jako osmnáctiletá a 152. hráčka světa. V průběhu roku se však v žebříčku vyšplhala na 4. místo, když vyhrála velké turnaje včetně US Open. A to ještě kvůli zranění čtyři měsíce nehrála. Mladá Kanaďanka Bianca Andreescuová své ..

Krásný nedělní den, Tak co také Vám chybí tenis a momenty, které přináší. Emoce, zajímavosti, vtipné okamžiky, vzrušení..... Tak Vám přinášíme důkaz toho, že i tenisté nejsou žádné stroje, ale jsou také obyčejní lidé. Hezkou zábavu.