NEPŘEHLÉDNĚTE

Novak chtěl původně s tenisem v roce 2010 skončit.

Novak Djokovič už v roce 2010 patřil do užší špičky, ve 23 letech měl na kontě grandslamový titul a byl světovou trojkou. Jenže po porážce na French Open 2010 s Jürgenem Melzerem chtěl rodák z Bělehradu s tenisem skončit. Naštěstí pro své fanoušky to ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Síla kreativní vizualizace. Úspěch na US Open líčila Andreescuová

Do sezony 2019 vstupovala jako osmnáctiletá a 152. hráčka světa. V průběhu roku se však v žebříčku vyšplhala na 4. místo, když vyhrála velké turnaje včetně US Open. A to ještě kvůli zranění čtyři měsíce nehrála. Mladá Kanaďanka Bianca Andreescuová své ..

Krásný nedělní den, Tak co také Vám chybí tenis a momenty, které přináší. Emoce, zajímavosti, vtipné okamžiky, vzrušení..... Tak Vám přinášíme důkaz toho, že i tenisté nejsou žádné stroje, ale jsou také obyčejní lidé. Hezkou zábavu.

Historie a o tenise obecně

Představení tenisu Jeden z nejoblíbenějších a zároveň nejznámějších raketových sportů vůbec patří bezesporu tenis. Tenis je také běžně označován jako "bílý sport". Tenis si získal svou oblibu nejen v České republice, ale patří k nejrozšířenějším ..

Fabio Fognini slaví kristova léta

Italský tenista Fabio Fognini dnes sklaví krásný věk. #BirthdayBoy ???? #33 pic.twitter.com/lSjAtqmaub — Fabio Fognini (@fabiofogna) May 24, 2020 My mu samozřejmě přejeme v pokračování jeho kariéry, hlavně pevné zdravím a ještě mnoho úspěchů a nám ..

Runeho blog: Nalezení pozitiv během pandemie

Sedmnáctiletý tenista vyhrál svůj první Juniorský Grand Slam v roce 2019 a od této chvíle se zaměřuje výhradně na profesionální turnaje. Koncem dubna se vše v Dánsku začalo znovu otevírat a v tenisových klubech byla možnost opět začít hrát venkovní tenis. V ..

Benoit Paire dnes laví narozeniny gratulujeme.

Francouzský ortodoxní tenista dnes slaví své 31 té první narozeniny. Tento Francouzský bouřlivák toho stihl již celkem dost během své tenisové kariéry. Ale takovýchto hráčů je potřeba více v "bílém" sportu. Benoitovi samozřejmě přejeme všechno njelepší a ..

Ohlédnutí za skončeným prvním turnajem v Německu

Jak to vypadalo za uzavřenými dveřmi v základním tenisovém klubu v Höhr-Grenzhausenu v Německu minulý týden? Fotograf, který pořizoval pro Associated Press, byl mezi málem lidí, kteří mohli proniknout dovnitř události a dokumentovat ji. Zde je krátký pohled na to, ..