NEPŘEHLÉDNĚTE

Slovenka Rybáriková ve 32 letech ukončila kariéru - Tenisem.cz

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková ukončila v 32 letech profesionální kariéru. O svém rozhodnutí informovala vítězka čtyř turnajů na okruhu WTA ve dvouhře a jednoho ve čtyřhře, která to ve světovém žebříčku dotáhla nejvýš na 17. místo, na Instagramu. ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Nadal po prohře se Schwartzmanem - Tenisem.cz

Dva zápasy na římské antuce odehrál Rafael Nadal podle očekávání dominantním způsobem, ale ve čtvrtfinále narazil. Týden před útokem na vylepšení rekordu případným ziskem již 13. titulu z Roland Garros nestačil na Diega Schwartzmana, jehož předtím ve všech ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Ósakaová dobyla opět US OPEN 2020 - Tenisem.cz

Šampionku US Open Naomi Ósakaovou motivovaly v cestě za titulem roušky, na kterých měla pokaždé jiné jméno černošských obětí násilí. Chtěla americký grandslam vyhrát i proto, aby mohla ukázat všech sedm ústenek, které si na turnaj nachystala. Po vítězném ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Djokovič po třech hodinách porazil Bautistu - Tenisem.cz

ATP NEW YORK - Novak Djokovič přerušil sérií porážek s Robertem Bautistou, kterého na tvrdém povrchu neporazil třikrát po sobě. Ani v semifinále turnaje Masters 1000 v New Yorku to první hráč světa neměl vůbec snadné: zvítězil až po tříhodinovém boji, ..