NEPŘEHLÉDNĚTE

Deblová jednička Kolumbijec Farah a Chilan Jarry měli dopingový nález

Světová jednička ve čtyřhře Kolumbijec Robert Farah měl pozitivní dopingový test. Zkouškou neprošel loni v říjnu, tedy v závěru sezony, v níž s krajanem Juanem Cabalem vyhráli dva grandslamy: Wimbledon i US Open. Zastavenou činnost za doping má také chilský tenista Nicolás ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Generační rozdíly jsou dnes extrémní

Po úspěšné sérii analýz hráčů přinášíme další velmi zajímavý článek, tentokrát Vám přinášíme pohled na dnešní mládež. Po pozitivním ohlasu na stručné analýzy profesionálních hráčů, které Vám díky našemu webu přinášíme, jsem se rozhodl (když mi to čas ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Djokovič otevřeně o tenise i životě

V dnešním článku Vám popíši mé postřehy z rozhovoru mezi influencerem Jayem Shetty (jehož doporučuji sledovat) a Novakem Djokovičem. Jay Shetty dělá rozhovory s úspěšnými lidmi a jde v nich pořádně do hloubky. Jinak to nebylo ani v případě světové tenisové jedničky. Co je ..

NEPŘEHLÉDNĚTE

Takto tenisté prožívali vstup do roku 2020

Nejen tenisté už mají za sebou oslavu příchodu roku 2020. Viz výběr fotografií, které z oslav nasdíleli přední tenisové hvězdy z celého světa. Úvodem, fanoušky již tradičně baví na sociálních sítích několik stránky, které se na tenis dívají s nadhledem. A protože tu ..

Nejkurióznější okamžiky na challengerech

Blíží se nám pomaličku konec kalednářního roku 2019, tak je čas pomaličku bilancovat. Dneska to vezmeme malinko humornější formou. Tvůrci se v minulých dnech zaměřili také na turnaje nižší kategorie, tedy challengery, na kterých se během uplynulé sezóny udála celá řada ..

Brazilec Souza dostal doživotní distanc za manipulování zápasů

Jednatřicetiletý brazilský tenista Joao Souza dostal doživotní zákaz činnosti za korupci a údajnou manipulaci se zápasy na turnajích nižších kategorií Challenger a Futures, mezi nimiž byly i zápasy na našem českém území. Ve světovém žebříčku dvouhry ATP se Souza dostal ..

Lüthi promluvil o Federerovi konci kariéry

MELBOURNE - Severin Lüthi, jeden z trenérů Švýcara Rogera Federera, promluvil během Australian Open o budoucnosti svého svěřence. "Nevím, jak dlouho bude ještě Roger hrát. Prostě to nevím. Kdybyste se mě před pár lety zeptali, zda bude hrát v roce 2020, řekl bych, že ne. Podle ..